Ремонт садових тракторів, райдерів, тракторів-газонокосарок

ЗАЯВКА НА Ремонт садових тракторів, райдерів, тракторів-газонокосарок

Менеджер зв'яжеться з Вами
найближчим часом
Замовити виїзд майстра
(067) 994-36-69
ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ
Meest Express
Міст Експрес
доставка по Україні
Warranty
ГАРАНТІЯ 3 МІСЯЦІ
Timesaving
ТЕРМІНИ ВІД 2 ДО 5 ДНІВ
Repairing
ЕКСПРЕС РЕМОНТ
до 2 днів

Ми ремонтуємо техніку виробників

AL-KO Alpina Cub Cadet DongFeng DW
Forte Foton Lovol Hecht Honda Husqvarna
Jinma John Deere Oleo-Mac Shifeng Stiga
STIHL Weibang VARI Viper Xingtai
Булат ДТЗ Зубр Кентавр МТЗ Беларус
Viking Wolf Garten Briggs&Stratton MTD Oleo-mac
Solo by Al-Ko Toro Kubota

РЕМОНТ САДОВИХ ТРАКТОРІВ, РАЙДЕРІВ, ТРАКТОРІВ-ГАЗОНОКОСАРОК У КИЄВІ В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ "РЕМТЕХ"

Ремонт садових тракторів, райдерів, тракторів-газонокосарок у Києві


Компактна техніка для садів, невеликих городів та присадибних ділянках впевнено витісняє прості ручні інструменти і своїх більш габаритні механізовані побратими. З появою міні-тракторів, райдерів і тракторів-газонокосарок догляд за територією став набагато простіше і перестав віднімати так багато часу. Невеликі машини зараз купують не тільки фермери. Техніка користується популярністю і в невеликих приватних господарствах. При купівлі міні-трактора або райдера варто звернути увагу не тільки на ціну і популярність виробника, а й доступність деталей для ремонту. На жаль, навіть найякісніша техніка періодично виходять з ладу.

У більшій частині поломок винен «людський фактор». Непомічений камінь або інший предмет на газоні, експлуатація в не відповідних умовах, відсутність своєчасного ТО – все це негативним чином впливає на стан трактора. Крім того, нерідко дає про себе знати знос деталей. Ремонт садових тракторів, райдерів, тракторів-газонокосарок вимагає руки професіоналів. Самостійно усунути складні несправності практично неможливо, адже далеко не у кожного власника техніки є майстерня, потрібне обладнання та інструменти. Краще рішення у разі поломки – замовити ремонт садового трактора, райдера, трактора-газонокосарки в майстерні «РемТех».

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО РЕМОНТ САДОВИХ МІНІ ТРАКТОРІВ

Ремонт садових тракторів РемТех

Садовий трактор – відмінна альтернатива громіздкій техніці і ручним інструментам. Українські садівники і власники невеликих ділянок по достоїнству оцінили компактні і маневрені машини і зручність роботи на них.
Садові трактори відмінно підходять для підтримки порядку і обробки ділянок до 25 соток. Їх використовують для покосу трави, прибирання снігу, перевезення негабаритних вантажів на близькі відстані, розкидання добрив, піску. Машини мають невеликі колеса, тому для експлуатації на «вибоїстих» ділянках з великою кількістю великих каменів не підійдуть.

Однак зі зростанням попиту на садові трактори, виникла необхідність і в ремонті та технічному обслуговуванні машин. Самостійне усунення несправностей у ряді випадків неможливо – є високий ризик отримати більш серйозні поломки.

Майстри компанії «РемТех» виконують ряд робіт по ремонту садових тракторів, а саме:

 • діагностику машини в комплексі з технічним обслуговуванням або перед початком ремонту (можливо замовлення діагностики у якості окремої послуги);
 • технічне обслуговування машин незалежно від компанії-виробника і року випуску;
 • якісний ремонт садових тракторів.

Майстри «РемТех» виконують заміну масла, фільтрів і інших витратних матеріалів, ремонт двигунів, заміну покришок та інші типи робіт.

Ремонт садового трактора в Києві необхідний у таких випадках:

 • підвищення витрати палива;
 • зниження потужності машини без видимих причин;
 • не характерні для роботи двигуна шуми;
 • поява чорного або сизого диму при експлуатації машини;
 • сильна вібрація при роботі садового трактора;
 • швидке нагрівання двигуна.

Якщо ви помітили хоча б одну ознаку поломки, варто негайно звернутися до майстрів сервісного центру «РемТех». Своєчасний ремонт садового трактора – гарантія довгого терміну служби і продуктивності машини.

САДОВІ РАЙДЕРИ: ОСОБЛИВОСТІ, НАЙПОШИРЕНІШІ ПОЛОМКИ І РЕМОНТ

Ремонт райдерів РемТех

Садовий райдер – незамінна техніка для роботи на присадибній ділянці, яка поєднує в собі переваги простих інструментів і малогабаритних пристроїв. Компактна машина призначена для стрижки газонів і скошування бур'янів, прибирання ділянки від опалого листя, сміття або снігу, перевезення неважких і негабаритних вантажів, розпушування ґрунту перед посадкою, а також мульчування рослин. Садова техніка оснащена зручним сидінням для оператора, важільним керуванням і спеціальною декою – ріжучим інструментом для зрізання трави.

У зв’язку з тим, що садові райдери відносяться до складної малої техніки, їх конструкція передбачає велику кількість рухомих деталей, механізмів, які з часом зношуються.

Ремонт садових райдерів нерідко стає нездійсненним завданням для власника через складність конструкції і незнання способів усунення поломок. Серед типових проблем:

 1. Техніка не заводиться. Поломка виникає через несправність свічки або котушки запалювання, пошкодження елементів ручного стартера, виходу з ладу циліндро-поршневої групи.
 2. Машина заводиться, але не їде. Несправність виникає через зношування зубчастих коліс, ременя приводу ходу, а також неправильне регулювання або пошкодження тросу приводу.
 3. Ножі райдера не обертаються. Проблема полягає в зносі елементів приводного механізму.
 4. Техніка заводиться, але глухне відразу ж після запуску. Така несправність – наслідок засмічення паливних шлангів або всієї системи, повітряних фільтрів, зносу циліндро-поршневої групи. Також може знадобитися налаштування карбюратора.

Щоб садовий райдер працював справно, майстри сервісного центру «РемТех» рекомендують:

 • своєчасно виконувати ТО і ремонт садового райдера;
 • використовувати якісне паливо і мастильні матеріали;
 • робити перерви в роботі – це запобіжить перегріву двигуна;
 • замінювати деталі при перших ознаках їх зношеності;
 • не встановлювати «стороннє» навісне обладнання, яке не призначене для використання з садовим райдером.

Ці прості правила допоможуть продовжити термін експлуатації техніки і звести ймовірність дорогого ремонту до мінімуму.

ПРИЙМАЄМО ДО РЕМОНТУ САДОВІ ТРАКТОРИ, РАЙДЕРИ І ТРАКТОРИ-ГАЗОНОКОСИЛКИ ВИРОБНИКІВ:

 • Al-Ko;
 • ALPINA;
 • Briggs & Stratton;
 • Forte;
 • HECHT;
 • Honda;
 • Husqvarna;
 • MTD;
 • Oleo-Mac;
 • Solo by AL-KO;
 • Stiga;
 • TORO;
 • Wolf-Garten;
 • Kubota та ін.

ЧОМУ ВАРТО ДОВІРИТИ РЕМОНТ САДОВИХ ТРАКТОРІВ, РАЙДЕР, ТРАКТОРІВ-ГАЗОНОКОСАРОК МАЙСТРАМ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ "РЕМТЕХ"?

Ремонт тракторів-газонокосарок у сервісному центрі РемТех

Зіштовхуючись з поламкою техніки, деякі власники вирішують полагодити її самостійно. Чим небезпечний такий ремонт садових тракторів, райдерів і тракторів-газонокосарок? По-перше, без спеціальних інструментів можна пошкодити кріплення елементів і систем. По-друге, відсутність знань про особливості техніки може призвести до того, що після складання залишаться «зайві» деталі машини. Без них трактор не зможе повноцінно працювати. По-третє, знайти оригінальні запчастини у вільному продажу для конкретної моделі і за доступною ціною не завжди просто. Нерідко під виглядом оригінальних продавці відправляють дешеві китайські аналоги, які суттєво скоротять термін служби вашої сільгосптехніки.

Сервісний центр «РемТех» пропонує професійний ремонт садових тракторів, райдерів і тракторів-газонокосарок в Києві.

Серед наших переваг:

 • власна майстерня – всі роботи по ремонту садових тракторів, райдерів, тракторів-газонокосарок в Києві виконуються в спеціально обладнаному приміщенні;
 • штат досвідчених механіків і слюсарів – ваша техніка в надійних руках наших фахівців;
 • тільки оригінальні запчастини – ми не використовуємо для ремонту садових тракторів, райдерів дешеві китайські аналоги сумнівної якості;
 • оперативність – ми розуміємо, наскільки важливо своєчасно повернути техніку «до строю». Садові та сільськогосподарські роботи неможливо відкласти на невизначений термін, тому ми виконуємо ремонт садових тракторів, райдерів, тракторів-газонокосарок не тільки якісно, але й швидко;
 • можливість замовлення виїзного ремонту садової техніки в Києві – наші майстри приїдуть з усіма необхідними інструментами для діагностики агрегату та усунення несправностей;
 • гарантія – її термін залежить від типу виконаних робіт.

Вам потрібно замовити ремонт садового трактора, райдера, трактора-газонокосарки в Києві? Довірте роботу професіоналам сервісного центру «РемТех»! Подача заявки на ремонт садових тракторів, райдерів, тракторів-газонокосарок займе декілька хвилин.

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

Відгуки на Ремонт садових тракторів, райдерів, тракторів-газонокосарок
ЗАСНОВАНЕ НА 0 ВІДГУКАХ
Написати відгук
компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69