Про компанію

REMTEX   – ЧЕМПІОН З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Компанія Remtex, що спеціалізується на ремонті і обслуговуванні садового обладнання, була заснована в 2010 році.

Більшість техніки потребує якісного обслуговування для подальшої експлуатації. З огляду на, що багато інструментів у недбайливих користувачів піддається критичним навантаженням без належного догляду, не дивно, що вони ламаються. В результаті численних питань наших клієнтів про запчастини, ми налагодили зв'язок з відомими виробниками, які пропонують свої агрегати на ринку України, для подальших поставок запчастин, в яких так потребують користувачі.

Навіть коли не потрібно шукати аналоги або самому виточувати витратні матеріали, а досить залишити заявку на сайті або зателефонувати, не у багатьох після самостійного розбирання виходить правильно зібрати все назад. Саме тому поява нашої компанії з ремонту та обслуговування садової техніки стало справжнім порятунком для тих, хто користується інструментами і обладнанням для саду та городу.

За роки роботи до нас звернулося багато клієнтів. Хтось хотів модифікувати свій агрегат. Комусь потрібно було замінити двигун для збільшення потужності. Багато просто привозили мототехніку на сезонне обслуговування, адже ціна на той же мотоблок не маленька, а самостійно провести обслуговування з заміною витратних матеріалів багато хто не міг. Половина звернулися до нас клієнтів цікавилися: « Чи немає можливості взяти в оренду той чи інший інструмент, адже купувати дорогу річ на один раз не рентабельно ».

REMTEX – У НАС ВАМ ЗАВЖДИ ПІДУТЬ НА ЗУСТРІЧ

Через рік після відкриття сервісу по ремонту та обслуговуванню, а також окремого магазину з продажу запасних деталей, компанія Remtex запускає майданчик з можливістю оренди різних інструментів. Дійсно, навіщо купувати, наприклад, бетономішалку для фундаменту, якщо можна взяти її в оренду? Не потрібно купувати ланцюгову пилу для спилювання одного заважає дерева або генератор для проведення разових робіт. Все це і багато іншого можна взяти в оренду.

Таке рішення порадувало багатьох наших клієнтів. Це і було нашою метою. Адже ми завжди намагалися працювати для людей, і до кожного у нас свій підхід. Ми завжди можемо піти на поступки або запропонувати вигідні умови. Все, що ми робимо, спрямоване на продуктивні відносини між нами і клієнтом. Навіть якщо зламався Ваш мотоблок в розпал сезону, а ремонт неможливо здійснити в короткі терміни, щоб не втрачати час, ми запропонуємо Вам свій на заміну.

Спеціальні пропозиції по оренді і продажу

Відгуки наших клієнтів

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69