Заміна плати інверторного генератора

Плата інверторного генератора, плата керування або просто модуль - блок керування двигуном із вбудованим інвертором називають по-різному. Що він собою являє?

 Плата інверторного генератора – головний елемент обладнання. Він відповідає за роботу двигуна, система запалювання, напруга та функціонування карбюратора. Плата генератора конвертує змінний струм у постійний. Цей елемент присутній у конструкції лише інверторних генераторів. У звичайних бензинових та дизельних моделях плата спрощеного типу, без вбудованого інвертора.

Вихід з ладу плати інверторного генератора – досить серйозна поломка. Без неї обладнання не може працювати, тому подальша експлуатація неможлива.

До поломки плати зазвичай призводять відразу кілька причин:

  • перевантаження обладнання внаслідок підключення великої кількості споживачів;
  • ігнорування технічного обслуговування (на жаль, деякі власники техніки звертаються до майстерні лише у тому випадку, якщо обладнання перестало включатися чи працювати);
  • механічні пошкодження;
  • знос елементів;
  • забруднення системи.

Відновлення плати інверторного генератора можливе в окремих випадках.

Майже завжди фахівці сервісного центру РемТех пропонують заміну елемента.

 Ми:

  • підбираємо якісні запчастини для ремонту інверторних генераторів. Ми пропонуємо оригінальні плати, які створені спеціально для конкретної моделі обладнання;
  • встановлюємо деталі, після чого ретельно перевіряємо роботу інверторного генератора;
  • надаємо гарантію на виконані роботи;
  • не завищуємо ціни на роботу та деталі.

Наші майстри максимально швидко виконають заміну плати інверторного генератора, також супутні роботи, якщо були виявлені інші несправності.

Зателефонуйте нам, щоб уточнити деталі чи подати заявку на виїзд майстра.

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69