Ремонт човнових моторів Салют


Тип робіт:
Ціна:
ТО човнових моторів
від 450 грн.
Діагностика
від 500 грн.
Очищення, регулювання карбюратора
від 250 грн.
Заміна помпи
від 400 грн.
Заміна гребного гвинта                  
від 120 грн.
Тип робіт:
Ціна:
Заміна свічки
від 20 грн.
Заміна масла двигуна              
    від 150 грн.
Заміна масла редуктора              
    від 150 грн.
Заміна поршневої групи              
    від 750 грн.
ЗАЯВКА НА Ремонт човнових моторів Салют

Менеджер зв'яжеться з Вами
найближчим часом

Незважаючи на появу на вітчизняному ринку величезної кількості човнових моторів всесвітньо відомих брендів, агрегати Салют як і раніше затребувані серед українських рибалок, мисливців і бізнесменів. Вперше обладнання з'явилося у 60-х роках минулого століття. Інженери і розробники постійно вдосконалювали агрегати, що вивело їх на гідне місце серед аналогів вітчизняних виробників. Сьогодні українські споживачі віддають перевагу човновим моторам Салют за простоту обслуговування, доступну ціну і гарні технічні характеристики.

Також серед переваг:

  • компактність і невелика вага. Човновий мотор Салют відмінно підійде для встановлення на невеликі та легкі гумові надувні човни, прогулянкові катери;
  • універсальність. Агрегат можна використовувати у якості основного або аварійного запасного обладнання;
  • ремонтопридатність. Деталі для відновлення роботи мотора Салют можна легко знайти на ринку. Крім того, ремонт човнового мотора Салют обійдеться недорого;
  • безконтактний насос охолодження двигуна.

Човновий мотор Салют

РЕМОНТ ЧОВНОВОГО МОТОРА САЛЮТ В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ РЕМТЕХ З ГАРАНТІЄЮ

Як і будь-яка інша техніка, агрегати при активній експлуатації зношуються і можуть виходити з ладу. Якісний і своєчасний ремонт човнових моторів Салют – гарантія гарної продуктивності і довгого терміну служби агрегату. Незважаючи на простоту пристрою двигуна, не варто займатися відновленням обладнання самостійно. Майстри компанії «РемТех» проводять комплексне технічне обслуговування і ремонт човнового мотора Салют. Ми виконуємо:

  • діагностику агрегатів;
  • капітальний ремонт двигуна;
  • заміну ПММ та інших витратних матеріалів;
  • тестування човнового мотора Салют після ремонту;
  • перевірку тп ремонт електричної частини;
  • очистку карбюратора, паливної системи.

Щоб замовити ремонт човнового мотора Салют, потрібно лише зателефонувати нашому менеджеру. Спеціаліст зробить попередній розрахунок вартості робіт і визначить терміни відновлення або технічного обслуговування агрегатів.

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69