Технічне обслуговування (ТО) квадроцикла

квадроцикл на техобслуживании

Технічне обслуговування (ТО) квадроцикла: як замовити, вартість


Квадроцикл – це надійний засіб пересування по пересіченій місцевості. Він має відмінну швидкість, маневреність і прохідність. Крім того він має високий рівень безпеки для водія, що також є його величезною перевагою. Однак навіть найнадійніша техніка час від часу потребує технічного обслуговування. Це комплекс заходів, спрямованих на підтримку квадроцикла в робочому стані.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ КВАДРОЦИКЛА: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Значення технічного обслуговування складно переоцінити, адже при тривалій активній експлуатації транспортного засобу його комплектуючі піддаються сильному зносу. При правильному догляді та регулярному ТО, квадроцикл може прослужити довгі роки без єдиного ремонту навіть при щоденному використанні. При цьому ціна на професійний догляд набагато нижче, ніж комплексний ремонт навіть однієї системи агрегату.

А ось самостійне ТО часто не виправдовує покладених на нього сподівань, адже непрофесіоналу дуже складно зрозуміти, як правильно слід виконувати ту чи іншу дію. Та й багато маніпуляцій вимагають наявності глибоких пізнань у сфері техніки та механіки. Тому все ж краще довірити свій агрегат професіоналам, які знають все про роботу квадроцикла.

При технічному обслуговуванні фахівці виконують цілий комплекс заходів, спрямований на підтримку комплектуючих в робочому стані. Зокрема вони:

  • тестують роботу електрообладнання;
  • налаштовують систему управління;
  • очищують рухомі з'єднання і вузли;
  • заміняють мастильні матеріали в редукторі та двигуні;
  • перевіряють якість фрикційного покриття на гальмівних колодках;
  • оглядають ходову частину на предмет тріщин і люфтів у підшипниках;
  • замінюють антифриз і гальмівну рідину;
  • очищують або замінюють паливні, масляні або повітряні фільтри;
  • ретельно опрацьовують вузли та рухомі з'єднання спеціальним мастилом.

І це далеко не весь перелік послуг, які надають майстри сервісного центру "РЕМТЕХ" у рамках технічного обслуговування. При необхідності вони також проводять повну діагностику квадроцикла для виявлення прихованих тріщин і інших дефектів в електросистемі, двигуні або ходовій частині.

Замовити технічне обслуговування в нашому сервісному центрі ви можете на офіційному сайті компанії або ж зробивши заявку по телефону 0679943669.

ТО – це своєрідна профілактика будь-яких збоїв в роботі квадроцикла, які можуть виникнути у самий невідповідний момент. Крім того, будь-яка профілактика коштує набагато дешевше, ніж найпростіший ремонт.
 

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69