Ремонт редукторів квадроцикла

редуктор квадроцикла на ремонті

Ремонт редукторів квадроцикла

Квадроцикл – це давно не розкіш, а зручний засіб пересування по пересіченій місцевості, зі складним рельєфом. Це складна техніка, яку часто експлуатують на межі можливостей, так би мовити, на знос. Тому зовсім не дивно, що час від часу їй потрібен серйозний ремонт. Одним з найбільш вразливих елементів часто є редуктор. Він швидко приходить до плачевного стану через надмірні навантаження і неправильну експлуатацію. Вся справа в тому, що редуктор вкрай чутливий до неякісних мастильних матеріалів і вимагає регулярного технічного обслуговування.

Головною ознакою того, що редуктору необхідний ремонт вважається поява стуку або вереску при експлуатації. Це означає, що у нього зламаний підшипник або ж пробитий сальник. У будь-якому випадку, нехарактерні шуми є прямим показанням до комплексної діагностики квадроцикла, з тестуванням усіх систем. Якщо упустити момент, може повністю зруйнуватися хвостовик і голчастий підшипник, заміна яких коштуватиме чимало грошей.

РЕМОНТ РЕДУКТОРА КВАДРОЦИКЛА: ЗАМІНА ТА НАЛАГОДЖЕННЯ КОМПЛЕКТУЮЧИХ

Самостійний ремонт редуктора – справа досить ризикована, адже неправильно підібрані або встановлені деталі можуть завдати квадроциклу ще більшої шкоди. Це не тільки ускладнює діагностику і технічне обслуговування агрегату, але й збільшує фінансові витрати господаря. Компанія "РЕМТЕХ" має великий досвід роботи з ремонту садової, будівельної та сільськогосподарської техніки, тому наші фахівці можуть полагодити редуктор буквально із зав'язаними очима. Тобто ми відремонтуємо ваш квадроцикл буквально за кілька годин і надамо цілком офіційну гарантію на всі виконані роботи. Наші майстри легко впораються з:

  • чищенням і заміною сальника;
  • заміною голчастого підшипника;
  • ремонтом підшипника хвостовика;
  • підбором і заміною масла;
  • налагодженням регулювальних шайб.

А головне – вартість нашої роботи трохи більше, ніж ціна відремонтованої деталі.

Замовити ремонт редуктора квадроцикла ви можете за телефоном 0679943669. Також ви можете залишити заявку на нашому офіційному сайті. Для цього вам потрібно внести свої контактні дані в спеціальну форму і просто дочекатися відповіді оператора. Наш менеджер допоможе вам з транспортуванням техніки до нашої майстерні або оформити виклик майстра додому. Також він прорахує попередню вартість ремонту – остаточна сума буде відома тільки після ретельної діагностики.

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69