Ремонт електричної частини дизельного генератора

Щоб уникнути поломок електричної частини дизельного генератора, потрібно дотримуватися рекомендацій по експлуатації агрегату, які обов'язково вказуються в паспорті техніки. Однак постійне використання пристрою призводить до зносу елементів системи.

ОСНОВНІ ВИДИ ПОРУШЕНЬ І ПРИЧИНИ ПОЛОМОК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЧАСТИНИ ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА

Кожен дизельний генератор, незалежно від фірми-виробника і технічних характеристик, має електричну машину змінного струму. Працює вона за принципом синхронних установок. При регулярній експлуатації генератора можуть виникати такі несправності:

  • перегрів обмотки – виникає через струменеве перевантаження. Рішенням проблеми стане зменшення кількості підключених до дизельного генератора електричних приладів. Друга причина перегріву полягає в міжвитковому з'єднанні. Несправність усувається перемотуванням котушки або її заміною;
  • перегрів ротора. Рекомендується зниження струму на котушці, збільшення оборотів. Також перегрів ротора може виникати через занадто низьке навантаження. У такому випадку варто просто підключити ще один прилад. Якщо причина поломки полягає в міжвитковому замиканні, без перемотування не обійтися;
  • низька напруга на виході або його відсутність. Перевірте контакт у регуляторі, з'єднання полюсів і ланцюгів. Для якісної діагностики та виправлення поломки краще звернутися до професіоналів;
  • напруга є тільки між двома фазами (актуально для трьохфазних дизельних генераторів).

Нерідко при роботі дизельного генератора вихідна напруга «падає» без видимих причин. Якщо додавання обертів мотору не допомогло, вся справа в несправності ланцюга або котушки.

Ремонт електричної  частини дизельного генератора від фахівців «РемТех»

Ваш дизельний генератор вийшов з ладу, а своїми силами ліквідувати несправність не виходить? Довірте завдання професіоналам компанії «РемТех»! Ми:

  • проводимо повну діагностику двигуна, електричної і механічної частин;
  • використовуємо в роботі тільки професійне обладнання та спеціальні інструменти;
  • ремонтуємо техніку на об'єктах клієнтів в Києві та Київській області;
  • замінюємо зношені деталі.

В наявності на власному складі є запчастини для всіх видів генераторів і іншої техніки. На час ремонту техніки надаємо агрегати в оренду. Для відправки заявки або отримання консультації зателефонуйте менеджеру або заповніть форму зворотного зв'язку.

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69