Перемотка статора або ротора дизельного генератора

При постійній експлуатації дизельного генератора рано чи пізно власник зіштовхується з необхідністю дрібного або навіть капітального ремонту. Одна справа, якщо проблема полягає в механічній частині – деталі з часом зношуються. Але що робити, якщо двигун працює нормально, не стукає і не «фиркає», але напруги нема? Швидше за все, проблема в обмотці статора або ротора дизельного двигуна. Несправність виникає через наступні фактори:

 • зустрічну напругу;
 • перекіс фаз трифазних генераторів (найчастіше поломка виникає в генераторах, розрахованих на вироблення енергії напругою 380 В, але працюють в режимі 220 В);
 • перевантаження агрегату (при підключенні «сильного» обладнання, наприклад, зварювального апарату);
 • використання генератора в режимі 12В;
 • несправність регулятора напруги АВР;
 • поломку в реле заряду акумулятора (актуально для моделей, оснащених електростартером).

Нерідко власникам здається, що набагато простіше просто купити новий статор або ротор, ніж ремонтувати старий. Однак, через відмінності в розмірах вузлів і характеристик підібрати самостійно нову деталь дуже складно.
Майстри компанії «РемТех» якісно і ефективно виконують ремонт. Фахівці здійснюють перемотування статора і ротора в умовах цеху. Так як робота не розрахована на «масовість», то виконується якісно. Перемотка здійснюється із застосуванням дроту вітчизняного виробництва. Займатися ж ремонтом у своєму власному гаражі не варто. Самостійне «втручання» може закінчитися поламаними щітками, підшипниками і іншими деталями, в результаті чого може знадобитися їх заміна.

ПЕРЕМОТКА СТАТОРА АБО РОТОРА ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА ВІД «РЕМТЕХ»

Вам потрібно відремонтувати дизельний генератор оперативно і з гарантією якості? Фахівці компанії «РемТех» виконують всі роботи із застосуванням сучасного обладнання. На нашому складі є всі необхідні деталі, тому ремонт не затягнеться надовго. Ми пропонуємо:

 • повний комплекс послуг по ремонту та технічного обслуговування дизельних генераторів;
 • гарантію на виконані роботи;
 • відправку обладнання поштою або компаніями-перевізниками;
 • виїзд за адресою замовника;
 • послугу оренди генератора на час перебування вашої техніки в ремонті або на ТО.

Ціна ремонту визначається майстром тільки після попереднього огляду і діагностики. Для подачі заявки зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69