Ремонт дизельних генераторів Pramac


ЗАЯВКА НА Ремонт дизельних генераторів Pramac

Менеджер зв'яжеться з Вами
найближчим часом

Дизельні генератори Pramac випускаються в Італії з 1966 року. Компанія Pramac спеціалізується на виробництві альтернативних джерел енергії для побутових потреб і оснащення промислових підприємств. Дизельні генератори Pramac популярні завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості, високої продуктивності та простоті експлуатації. Дизельгенератори Прамак здатні працювати практично у будь-яких кліматичних умовах, витримувати серйозні навантаження. Дизельні генератори Pramac - надійна техніка, але при постійному використанні відбувається знос деталей. Крім того, виробник рекомендує не ігнорувати планове технічне обслуговування та ремонт дизельгенератора Прамак.

 

ДЕ ВИКОНАТИ РЕМОНТ ДИЗЕЛЬНОГО ГЕНЕРАТОРА PRAMAC В КИЄВІ

 
Фахівці компанії РемТех оперативно і якісно виконують ремонт дизельних генераторів Pramac у власній майстерні. Перед початком робіт майстри проводять ретельну діагностику агрегатів на сучасному обладнанні. Це дозволяє визначити і своєчасно усунути не тільки основні, але й дрібні несправності. Щоб подати заявку на ремонт дизельного генератора Прамак, зателефонуйте нам.
 

Ми виконуємо наступні види робіт з ремонту дизельних генераторів Pramac:
 

  • комплексне технічне обслуговування дизельного генератора Pramac;
  • діагностику і ремонт паливної системи;
  • ремонт двигуна;
  • заміну фільтрів дизельного генератора Прамак;
  • пусконалагоджувальні роботи після покупки або консервації дизельгенератора Pramac;
  • тестування і перевірку працездатності агрегату в умовах, наближених до реальних;
  • перемотування статорів і роторів дизельних генераторів Прамак;
  • заміну щіток дизельгенератора Pramac.

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69