Ремонт поршневої групи бензогенератора

Бензинові генератори широко застосовуються як у приватних господарствах, так і на промислових підприємствах. Найчастіше їх роль полягає у виробленні енергії в разі аварійного відключення електрики. Поршнева група – та деталь, які швидше за все зношуються при використанні приладу. Недостатня кількість мастильної рідини, несправності роботи системи мащення, вплив високих температур і перегрів двигуна негативно впливає на стан поршневої групи.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО НЕОБХІДНИЙ РЕМОНТ ПОРШНЕВИЙ ГРУПИ БЕНЗИНОВИХ ГЕНЕРАТОРІВ?

Ось декілька показників, які допоможуть визначити, що техніку потрібно терміново відправляти майстрам:

  • бензиновий генератор «димить» при включенні;
  • агрегат працює на неповну потужність;
  • генератор занадто швидко нагрівається;
  • при роботі утворюються вихлопні гази невластивого кольору;
  • перевитрата масла;
  • бензиновий генератор працює з перервами.

Несвоєчасне усунення несправностей поршневий групи може призвести до серйозних поломок двигуна бензинового генератора. Якщо ви виявили хоча б один з наведених вище ознак, рекомендуємо негайно вимкнути агрегат і підготувати його до ремонту.

«РемТех» – друге життя вашої техніки

При появі несправностей поршневий групи генератора не варто самостійно їх усувати. Довірте справу професіоналам! Фахівці «РемТех»:

  • оперативно проведуть діагностику бензинового генератора;
  • усунуть несправності поршневої групи;
  • замінять зношені деталі (всі запчастини є в наявності на власному складі, тому ремонт не займе багато часу);
  • перевірять роботу двигуна і основних систем після ремонту.

Фахівці використовують сучасне обладнання в майстернях. Можливе виконання робіт на об'єкті замовника в Києві або Київській області. Після ремонту відправляємо техніку клієнту кур'єрською службою, поштою або транспортними компаніями. Щоб подати заявку, зателефонуйте нам за номером +38 (067) 994-36-69 або заповніть форму зворотного зв'язку.
 

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69