Діагностика електроніки інверторного генератора

Інверторні генератори виділяються і натомість інших типів пристроїв наявністю спеціального електронного блоку. Саме він відповідає за стабільність напруги, що є дуже важливим для чутливої техніки. За рахунок наявності електронного блоку інверторний генератор коштує дорожче звичайного бензинового або дизельного пристрою.

Однак постійна експлуатація може призводити до виходу з експлуатації.

Щоб поломка не трапилася у несподіваний момент, важливо виконувати діагностику електроніки інверторного генератора.

Це необхідно для:

  • стабільної роботи пристрою;
  • запобігання поломкам електронного блоку інверторного генератора;
  • продовження терміну служби пристрою;
  • забезпечення стабільності напруги, що виходить, і, як наслідок, безпеки і працездатності підключеної до приладу техніки.

Діагностика електроніки інверторних генераторів – важливе завдання, яке не варто виконувати самостійно. Складний пристрій електронного блоку та всього інверторного генератора в цілому – справа для фахівців компанії РемТех.

Наші майстри мають величезний досвід у ремонті та діагностиці інверторних генераторів.

 Ми:

  • виконуємо всі типи робіт з відновлення та технічного обслуговування інверторних генераторів будь-яких моделей та брендів;
  • використовуємо у роботі лише новітнє обладнання та інструменти;
  • підбираємо необхідні запчастини для ремонту інверторного генератора. Ми маємо власний склад запчастин, на якому зберігаються деталі для обладнання різних брендів, моделей та років випуску;
  • оперативно виконують будь-яку, навіть найскладнішу роботу з відновлення працездатності техніки.

Для наших клієнтів діють спеціальні умови на доставку за допомогою транспортної компанії РемТех.

Якщо у вас залишилися питання або потрібна консультація, зателефонуйте нам. Менеджер відповість на всі ваші запитання, прийматиме заявку на виїзд майстра або уточнить наявність потрібних запчастин на складі.

Як подати заявку на ремонт

Для того, щоб подати заявку на ремонт, Вам достатньо зробити один телефонний дзвінок за номером +38 (067) 994-36-69, або написати нам електронного листа, і наші менеджери в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами для з'ясування причини поломки і приблизного часу ремонту (більше інформації Ви отримаєте після огляду і діагностики). З нами можете не хвилюватися про якість ремонту, а Ваша техніка буде повернута в найкоротші терміни.

Так само для тих, хто не бажає витрачати дорогоцінний час, поки його бензиновий генератор або інша техніка знаходиться на ремонті, ми надаємо послугу «Оренда». У підсумку, поки Ваш агрегат на обслуговуванні, робота триває.

компанія Ремтех Україна, м. Київ, 03124, бульвар Вацлава Гавела, 16, (067) 994-36-69